stockPOT ideja

Kopš atvēršanas 2012. gada 16. janvārī mūsu mērķis ir veidot pusdienu piedāvājumu, kurš ar savu kvalitāti un daudzveidību atšķirtos no apkārtējā, bet līdztekus nebūtu pārāk dārgs vai ilgi jāgaida. Tuvo Austrumu un Indoķīnas virtuve, mazāk pazīstami gardumi no Kaukāza kalniem un Vidusjūras valstīm, gadsimtiem vecas receptes un laikmetīga pieeja gatavošanai - tas viss satiekas mūsu daudzveidīgajā ēdienkartē.

Ričards

Ričarda specialitāte ir Indijas un Taizemes virtuve, kā arī asie ēdieni no citiem reģioniem. Savukārt ēst gatavošana ir viņa aizraušanās jau kopš bērnības. Tādējādi pēc skolas beigšanas Ričards apguva pavāra profesiju. Kopā ar Lindu strādājis ēdināšanas uzņēmumos aptuveni divdesmit valstīs, viņš tagad izmanto visu savu pieredzi šeit.

Linda

Lindas specialitāte ir meksikāņu un itāļu maltītes, kā arī viņas mīļākais ēdiens - dažādu veidu salāti. Daudzus gadus līdzās Ričardam aizraujoties ar ēst gatavošanu, tagad arī viņa ir kļuvusi par labu pavāru.

Elīna

Elīna ir ne tikai uzticams un nozīmīgs stockpot komandas biedrs, bet arī talantīga māksliniece, kura izveidoja mūstu Stockpot heros challenge T-Kreklu dizainu 2014. un 2015. gadā.

Daniela

Daniela ir viena no pirmajām Stockpot darbiniecēm un strādā komandā visilgāko laiku. Daniela ir atbalstošs plecs un viņas spējas saliedēt komandu grūtos brīžos ir apbrīnojamas.

Aija

Aija ir jaunākā Stockpot darbiniece, kura mūsu komandai pievienojās 2015. gada vasarā. Šī ir pirmā Aijas darba pieredze un mēs priecājamies par viņas ieguldījumu.

Ilze

Ilze pievienojās Stockpot komandai sākotnēji uz nepilnu slodzi, taču nu jau ir pilna laika stockpot darbinieks. Viņu interesē viss radošais ne tikai virtuvē, bet arī modē, mākslā un literatūrā.

Mārtiņš

Mārtiņš visbiežāk jums jautā - jūs koriandru vēlaties? Tas gan nenozīmē, ka viņam nebūtu ko vairāk teikt. Mārtiņš ir talantīgs mūziķis un ņem dalību tādos muzikālos projektos kā "Ēnu kaleidoskops", "Sniegavīru rūpnīca" un projekts "Vārna".